F İ N E K R A

Yükleniyor

Sıkça Sorulan Sorular

Finekra; banka bakiyeleriniz ve hesap hareketleriniz ile birlikte birçok özelliği tek ekrandan, tek şifre ile kolayca ve güvenle yönetmenizi sağlayan açık bankacılık ürünü ve nakit yönetimi platformudur.

Finekra ile Tüm Bankalarınızı Tek Ekrandan yönetebilirsiniz. Tüm banka hesaplarınızla birlikte birçok özelliği tek ekrandan, tek şifre ile yönetebilirsiniz.

Finekra nakit yönetimi hizmetlerini tek platformda sunarak firmalara finansal kolaylık sağlamaktadır.

Tüm Banka Hesap Bakiyeleri ve Hareketleri

ERP/Muhasebe Entegrasyonu

POS Rapor

Toplu Ödeme

DBS ve Bayi Takip Ekranları

Toplu Fatura Ödemeleri

Ödeme-Tahsilat Plan Yönetimi

Çek-Senet

B2B Yapısı, Bayi-Tedarikçi Yönetimi ve Sanal POS ile Tahsilat

İşlemlerin API ile iletilmesi

Finekra’nın bazı özellikleri aşağıdadır. Detay sorularınız olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Banka üzerinden ödeme-tahsilatlarınızı kolayca yapmanızı, yapılan işlemlerin firmalarınız carilerine otomatik olarak işlenmesini, firma ödeme-tahsilat takiplerinin kolaylaşmasını, işlerinizi her zaman her yerden yönetmenizi sağlamaktadır.

Operasyonel verimlilik artar, hatalara bağlı oluşan riskler azalır ve buna bağlı olarak zamandan kazanarak %65 oranına varan verimlilik elde edebilirsiniz.

Tüm bankalara tek ekrandan erişim sağlayabilirsiniz.

Tüm hesap hareketlerinizi ve bakiyelerinizi anlık olarak takip edebilirsiniz.

İstediğiniz gibi kullanıcı tanımlayıp bu kullanıcılara hesap ve ekran bazında yetkilendirmeler yapabilirsiniz.

Eşleştirme algoritmalarımız ile %95 oranına varan doğruluk payıyla hesap hareketi – cari eşleştirmesi yapabilirsiniz.

Konsolide rapor özelliği ile tüm firmalarınızın bakiyelerini takip edebilirsiniz.

POS Rapor ürünü ile valör tarihlerine göre Pos hareketlerini takip edebilir, banka komisyon oranlarınızı inceleyebilirsiniz.

Toplu ödeme özelliği ve sanal pos entegrasyonu ile ödeme – tahsilat işlemlerinizi takip edebilirsiniz.

DBS ile bayilerinizi tek bir ekrandan yönetebilirsiniz.

B2B portalı üzerinden izin verdiğiniz firmalar bakiyelerini takip edip, sanal POS üzerinden tahsilatlarını yapabilirler.

Birden fazla şirketiniz varsa tanımlarını yaparak tek ekrandan takip edebilirsiniz.

Finekra içerisine tüm firmalarınızı tanımlayıp dilerseniz firma bazlı dilerseniz konsolide olarak raporlayabilirsiniz.

Hayır. İstediğiniz kadar kullanıcı tanımlayıp bu kullanıcılara istediğiniz yetkileri verebilirsiniz. Kullanıcı yönetimi tamamen size aittir. (Yetkilendirme, saha yönetimi vb.)

Ek olarak Finekra içerisinde tanımlı olan tüm hesaplarınıza ait hareketleri işlem sayısı sınırı olmadan görüntüleyebilirsiniz.

Dilerseniz uygulama marketlerinden Finekra uygulamasını indirebilir, dilerseniz mobil cihazlarının tarayıcılarından https://panel.finekra.com/signin adresini tıklayarak kullanıcı adı ve şifrenizle giriş sağlayabilirsiniz.

Finekra ile TL ve tüm döviz çeşitlerinde var olan hesaplarınızın hareket takibini yapabilir ve bakiyelerinizi görüntüleyebilirsiniz.

Vadeli hesap, kredili hesap, hesaplara ait diğer detaylar (KMH limiti, bloke tutar vb.) ile ilgili bankalardan gelen tüm veriler gösterilir.

Kullanıcı ve hareket bazlı bir fiyatlama uygulanmamaktadır.

Dilediğiniz kadar kullanıcı ekleyebilir, hareket sınırına takılmadan takibinizi yapabilirsiniz.

Fiyatlamamız modül bazlı banka veya hesap bazlı olarak değişmektedir.

Fiyatlama için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Maalesef şu an için kişisel hesapların açık bankacılık uygulamaları üzerinde takip edilmesi mümkün değildir. Fakat şahıs firmalarına ait olan ticari hesaplar şu an için bundan muaftır. 2023 yılı itibariyle şahıs hesapları da açık bankacılık uygulamaları üzerinde takip edilmesi mümkün olacaktır.

Birden fazla banka ile çalışan, banka ve muhasebe süreçlerini her zaman her yerden yönetmek ve takip etmek isteyen, Hesap Hareketleri, Toplu Ödeme, Doğrudan Borçlandırma, Sanal ve fiziki POS, B2B, Muhasebe Entegrasyonu, API ürünlerini kullanan, kullanıcılara özel yetkilerle farklı kişilere erişim vermek isteyen tüm firmalar (Tüzel Kişiler) Finekra’yı kullanarak süreçlerini kolaylaştırır ve zaman kazanırlar.

Şahıs firmalarına ait olan ticari hesaplar için de Finekra Hesap Hareketleri ürünü kullunabilir.

Yöneticiler hazır raporlara, Nakit Akışı raporuna, şirket ile ilgili diğer bilgilere anlık olarak web platformdan ve mobil uygulamadan erişebilir.

Yetki vereceğiniz diğer personeller (satış temsilcileri vb ) sizin verdiğiniz yetkilere bağlı olarak izin verdiğiniz ekranlara/menülere/bankalara/hesaplara erişebilirler.

Sadece kendi carileri veya sadece izin verdiğiniz bazı hareketler özelinde bile yetkilendirme yapabilirsiniz.

B2B Portalına sizin izin verdiğiniz carileriniz(bayileriniz) erişebilir.

Carileriniz borç bakiyelerini görür, kart bilgilerini girerek POS tahsilatını gerçekleştirir.

Başarılı işlemler muhasebenize otomatik aktarılır. Ek olarak istenen mail adreslerine mail gönderilir ve Finekra ekranından takip edilebilir.

Cari Verileri

Cari verileriniz muhasebe programınızdan Anlık Olarak Çekilir.

Carilerin bakiyeleri, alacak-borç detayları ve faturaları listelenir.

Finekra portallarından kullandığınız her ürünün API’lerini ücretsiz kullanabilirsiniz. API’leri kullanarak farklı programlarınıza Finekra’daki verilerinizi çekebilir, farklı süreçleriniz için API’lerimizle entegre olabilirsiniz.

Portallarımızı kullanmadan kendi ürünleriniz veya firmalarınız için tüm Finekra API’lerini kullanabilirsiniz. İş birliği için veya detay sorularınız olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Finekra içerisinde vadeli vadesiz tüm hesaplarınızı, çek hesaplarınızı ve Pos hesaplarınızı takip edebilirsiniz.

Kredi hesaplarının ve vadeli hesapların takibi bankadan bankaya değişmekle beraber altın, gümüş vb. hesapların açık bankacılık uygulamaları üzerinde takibi henüz bankalar tarafından desteklenmemektedir.

Finekra’yı API bağlantıları ile yazılımınız içerisine ücretsiz entegre edebilir veya size sunduğumuz entegrasyon çözümlerinden faydalanarak muhasebe yazılımızla uyumlu hale getirebiliriz.

Finekra Logo, Mikro, Netsis, Freedom, SAP gibi bir çok muhasebe/ERP’ye entegredir.

Bu muhasebe programlarının dışında bilgi almak isterseniz, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Finekra’yı dilerseniz bulut üzerinden dilerseniz de kendi sunucularınıza kurulum gerçekleştirerek kullanabilirsiniz. Uygulamanın kendi sunucularınıza yüklenmesi durumunda verilecek hizmet ek olarak maliyetlendirilmektedir.

FİNEKRA